Korporaal & Bertels maakt gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid en Privacybeleid vinden.
In een goed onderhouden appartementencomplex fraai gelegen 2-kamer appartement op de 11e etage met een zeer fraai uitzicht. Het appartement beschikt over een ruim balkon (ca. 13 m2) en is gesitueerd op het zuidwesten. In de overdekte parkeergarage is een eigen parkeerplaats aanwezig. Tevens is op de begane grond een eigen berging aanwezig. De ligging van het appartement is ideaal t.o.v. een gevarieerd winkelaanbod, div. openbaar vervoer verbindingen en op loop/fietsafstand van het strand van Kijkduin en de recreatiegebieden Madestein en de Uithof.
De indeling van dit appartement is als volgt:
Entree via een centrale entree, lift naar de 11e etage, entree appartement, vestibule, vaste kast met garderobe en de meterkast, toilet met een fonteintje, woon-/ eetkamer met fraai uitzicht en deur naar een ruim balkon op het zuidwesten gericht, vaste kast, keuken met een verzorgde inrichting voorzien van enige apparatuur waaronder een rvs kooktoestel, zeer ruime slaapkamer met een vaste kast, badkamer met een douche, vaste wastafel en de aansluiting voor de wasmachine
Bijzonderheden:
* eigen grond
* actieve VVE, bijdrage thans circa € 228,= per maand (inclusief voorschot stookkosten, warm- en koud watergebruik)
* gebruiksoppervlakte wonen circa 53 m²
* plattegrond beschikbaar ingemeten op basis van de BBMI
* ruim balkon op het zuidwesten gericht
* bouwjaar woning 1975
* huismeester aanwezig
* houten kozijnen met grotendeels dubbel glas
* centrale verwarming middels blokverwarming
* er is een energielabel C afgegeven voor de woning
* eigen parkeerplaats in overdekte garage en ruime berging in de onderbouw aanwezig.
* op deze verkoop zijn voorwaarden van toepassing welke op voorhand ter inzage zijn.
Interesse in dit fraai gesitueerde appartement....? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.